Webináře

3 příčiny gynekologických výtoků

webinář zDARma 

O hlubokých příčinách gynekologických výtoků a zánětů.

Proč se s nimi často trápíme tak dlouho? Proč nereagují na léčbu, nebo se opakovaně vrací?

Na webináři se s Vámi podělím o informace, jaké hluboké příčiny se za nimi skrývají. A rovnou se podíváme i na to, jak na těchto příčinách můžeme začít pracovat.

Webinář už proběhl, pokud chcete dát vědět, až bude vypsaný další termín, registrujte se k odběru novinek níže.

Hranice a jejich vliv na ženské zdraví

Webinář zDARma

O důležitosti našeho osobního prostoru a péče o něj.

Proč je náš osobní prostor pro nás tak důležitý? A opravdu má vliv na vznik našich nemocí? Jaké jsou typy nezdravého nastavení hranic a jak z "nezdravého" udělat ZDRAVÉ?

Naše hranice jsou často překračovány už v dětství. A tento model si pak neseme celým životem, dokud nedojde k uvědomění, že takto to dál nejde. Tento webinář může být prvním krokem na cestě k uzdravení svých hranic. Objev se mnou, jak tím můžeš prospět i svému zdraví.

Webinář už proběhl, pokud chcete dát vědět, až bude vypsaný další termín, registrujte se k odběru novinek níže.

Slova mých klientů

Webinář Hranice a jejich vliv na ženské zdraví byl pro mě sám o sobě silný. Velký aha moment nastal ohledně uvědomění si vlastní síly a toho, že se sebou můžu něco dělat. Takže jsem se přihlásila rovnou i na kurz a těší mě, že budu pokračovat na stejné vlně.
Šárka P.
Děkuji za webinář o gynekologických potížích. Bylo to krásné a ač spiritualní, tak i přesto "logické". Dávalo mi to všechno velký smysl. Děkuji Ti! Děkuji Ti i za novou zkušenost s automatickou kresbou.
Michaela H.