Co se mnou můžeš zažít hned:

ZDARMA:

WEBINÁŘ "UMĚNÍ ŘÍCT NE"

Jaké důvody nás vlastně vedou k tomu, abychom vždy všem vyhověly? Proč je pro nás tak těžké říct NE

Během webináře si uvědomíš, jak to s tímhle tématem máš právě Ty. Kde u Tebe vznikl tenhle vzorec? 

Navnímáš si, jak se to projevuje ve Tvém těle a společně tyto vzorce během meditace / vizualizace začneme uvolňovat.

Dostaneš ode mě jednoduchou techniku, která Ti pomůže tyhle vzorce rozpoznávat v běžném životě a začít je MĚNIT.

WEBINÁŘ je určený pro ŽENY a je zDARma.

Přihlásit se můžete přes formulář níže.

Hned po vyplnění formuláře budete přesměrované na stránku s webinářem. Zároveň dostanete odkaz pro přístup k webináři i na zadaný e-mail - pokud nedorazí, hledejte prosím ve složkách hromadné pošty.

Téma nesprávně nastavených hranic a tím pádem i naše "neschopnost" říct NE stojí v pozadí mnoha zdravotních potíží

Je to jedna z nejčastějších psychosomatických příčin nemocí, které s ženami na konzultacích nebo v rámci online kurzů řeším.

14 DENNÍ ONLINE KURZ

"MOJE ZDRAVÉ HRANICE"

UCELENÝ ONLINE KURZ PROBÍHAJÍCÍ V UZAVŘENÉ ČLENSKÉ SEKCI

Když jsou naše hranice opakovaně překračované, může to mít zničující vliv na naše zdraví i na celkový stav naší energie. 

Proč ostatní neberou ohled na naše potřeby? Proč se nedokážeme vymezit proti jednání, které nám není příjemné, nebo které od nás vyžaduje splnění úkolů, které jsou pro nás obtížné a vlastně není v našem zájmu se na nich podílet?

Jak to, že si tak často necháme od ostatních něco líbit, i když je to v rozporu s tím co chceme my?

Slova mých klientek

Chci ještě jednou poděkovat za setkání, které pro mě bylo doslova fascinující. Doteď žasnu nad tím, jak hluboko jsme ten můj příběh vysledovaly. Děkuji za vedení a jemné směrování při odkrývání mých bolavých míst na duši. Vlastně jsem si na všechno přišla sama, a to právě díky tomu jemnému vedení. Meditace mě pak dostala do takového stavu klidu a vyrovnanosti, že jsem podobný asi ještě nikdy nezažila. Asi dvě hodiny po ní se mi spustil doslova úlevný pláč a já jsem vnímala jak moc je pro mě potřebný. Pustila jsem s ním ven všechno, co ještě potřebovalo dočistit. Ještě jsem nezažila takto silnou meditaci a děkuji za ní.
Andrea B.
S Líbou jsem se domluvila na terapii online. Již před pár týdny jsem zkoušela online terapii u někoho jiného, takže jsem věděla, že to prostě funguje i takto na dálku. Líba je velmi příjemná žena. Řekla jsem ji, co vše mě tíží na fyzické rovině. Tyto obtíže jsme pak probraly do hlubších rovin, kde jsme spolu přišly na příčiny. Musím říct, že se mi ulevilo psychicky, člověk najednou pochopí, co se v něm celé roky vlastně nakupilo a co vnitřně a na podvědomé úrovni potlačoval. To skryté vyjde na povrch a to je nejlepší. Moc děkuji za příjemnou terapii, rozuzlení a potvrzení toho, co jsem potřebovala.
V.H.
Kurz Podivuhodnou krajinou ženského lůna je úžasnou prací se svým ženstvím, uvědoměním si hlubokých ran, traumat a jejich očistou. I přes velkou hloubku a bolest, kterou pocítíme, zůstáváme stále uzemněné, ve spojení se sílou Země. Moc se mi líbí přístup, který Líba zvolila ❤️ Kde kloubí hluboké uvědomění ran a zároveň doplnění energie, abychom na konci meditací a vizualizací pocítily úlevu a novou energii. Pokud Vás tento kurz volá, určitě ho moc doporučuju. Mně osobně pomohl očistit takové vrstvy, na které bych bez něj jen těžko přišla a velmi urychlil můj posun, za což Líbě moc děkuju!
Andrea V.
Mila Libusko, ze srdce Ti dekuji za Tvuj kurz Podivuhodna krajina zenskeho luna, ktery mi prinesl mnoho aha momentu a uvedomeni. Pretoze na sobe jiz delsi dobu pracuji, posunula jsem se s Tvym kurzem dale sama k sobe a lepsimu porozumeni pricin nekterych veci, ktere se mi dejou. Tve meditace jsou velmi precizni a komplexni, musim rici, ze jedny z nejhlubsim a nejkomplexnejsich s jakymi jsem se setkala. Pomohly mi napojit se vice na sebe sama, videt se takova jaka jsem a vim, ze se k nim budu casto a rada vracet, neb jsou pro mne velmi cenne a podstatne. Velky dik a pokora k Tve praci a vedeni! ❤️
Petra P.