Osobní a online konzultace

Osobní a online konzultace momentálně z kapacitních důvodů poskytuji pouze ženám, které jsou v mých kurzech, nebo se mnou v minulosti už spolupracovaly.

Děkuji za pochopení. 

Konzultace trvají 90 minut a jsou kombinací dvou částí.

V první části mluvíme o Vašem zdravotním problému (problémech), přiřazujeme k nim jejich hluboké příčiny a povídáme si o nich. V tuto chvíli už vnímám změny ve Vašem energetickém poli a pozoruji, na které téma Vaše tělo reaguje nejvíc. Je to vodítkem k tomu, v které oblasti je třeba se vydat do větší hloubky. Postupně tak společně odkrýváme další a další vrstvy problému.

V druhé části Vás provedu individuální meditací, která je spojená s energetickou podporou pro Vás a pro uzdravování Vašeho fyzického těla. Je to další krok zpracování hlubokých traumat, o kterých jsme předtím mluvili. Někdy také tato část probíhá v tichu, bez provázené meditace. Jedná se o vytvoření silného energetického pole, ve kterém přicházejí pro Vás přesně ty informace a druhy energií, které aktuálně nejvíce potřebujete. 

Cena 1,5 hodiny  = 2.400,- Kč.

Balíček konzultací

3 x 1,5 hodiny = 6.000,- Kč  (7.200,-)

Dlouhodobější spolupráce má nesrovnatelně větší smysl a přináší stabilní výsledky. Proto je jeho cena zvýhodněná oproti samostatným konzultacím.

Osobní a online konzultace momentálně poskytuji pouze ženám, které jsou v mých kurzech, nebo se mnou v minulosti už spolupracovaly. Děkuji za pochopení.

Slova mých klientek

S Líbou jsem se domluvila na terapii online. Již před pár týdny jsem zkoušela online terapii u někoho jiného, takže jsem věděla, že to prostě funguje i takto na dálku. Líba je velmi příjemná žena. Řekla jsem ji, co vše mě tíží na fyzické rovině. Tyto obtíže jsme pak probraly do hlubších rovin, kde jsme spolu přišly na příčiny. Musím říct, že se mi ulevilo psychicky, člověk najednou pochopí, co se v něm celé roky vlastně nakupilo a co vnitřně a na podvědomé úrovni potlačoval. To skryté vyjde na povrch a to je nejlepší. Moc děkuji za příjemnou terapii, rozuzlení a potvrzení toho, co jsem potřebovala.
V.H.
Chci ještě jednou poděkovat za setkání, které pro mě bylo doslova fascinující. Doteď žasnu nad tím, jak hluboko jsme ten můj příběh vysledovaly. Děkuji za vedení a jemné směrování při odkrývání mých bolavých míst na duši. Vlastně jsem si na všechno přišla sama, a to právě díky tomu jemnému vedení. Meditace mě pak dostala do takového stavu klidu a vyrovnanosti, že jsem podobný asi ještě nikdy nezažila. Asi dvě hodiny po ní se mi spustil doslova úlevný pláč a já jsem vnímala jak moc je pro mě potřebný. Pustila jsem s ním ven všechno, co ještě potřebovalo dočistit. Ještě jsem nezažila takto silnou meditaci a děkuji za ní.
Andrea B.